Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Tikslieji mokslai- įdomu ir reikalinga. Kad skaičiai yra svarbūs žmogaus gyvenime, „Jievaro“ moksleiviai įsitikino „Tiksliukų dienoje“ skaičiuodami asmeninius finansus, tyrinėdami mūsų pinigus eurus, susitikę su Šiaulių banko Mažeikių klientų aptarnavimo centro vadove Odeta Jasmontiene ir kūrybinėse dirbtuvėse taupę savo svajonei.

DSC 02191

      Tikra vasara, grynas parko oras, judėjimas lauke – toks buvo dar vienas mokyklos bendruomenės birželio pusdienis. Jievariškius, aktyviai besimankštinusius, rungtyniavusius estafetėse, žaidusius tradicinius žemaitiškus žaidimus, išbandžiusius savo sportinius ir kūrybinius gebėjimus, šventėje „Sportuokime ir žaiskime“ džiugino ir smagiai kaitri saulė, ir šauni nuotaika bei gera savijauta, ir nepastebimai pralėkęs laikas.

DSC 00221

      Ilgėjantys mokslo metai mokyklos bendruomenę skatina vis daugiau laiko leisti lauke arba kitose erdvėse. M. Račkausko gimnazijos moksleivės savanorės ir puikus vasariškas oras pakvietė „Jievaro“ mokinukus į „Pamoką lauke“. Vietoj tradicinio renginio salėje vaikai smagiai leido laiką mokyklos stadione, išbandė save žaidimuose, pasėdėjo ir pabendravo su kitos mokyklos jaunimu.

lauke

      Paskutinę pavasario dieną „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė Atvirų durų diena- meninės saviraiškos ir kūrybinių atradimų diena. Į ją susirinkę esamų ir būsimų mokinių tėveliai, artimieji pasigrožėjo muzikos studijos spektakliu „Trys geri darbai“, pasidžiaugė vaikų padarytais darbeliais ir žydinčiu padėkos medžiu, jaukia klasių ir mokyklos aplinka, pabendravo ir pasidalino mintimis, kaip šiais mokslo metais visiems sekėsi mokykloje.

atviru

      Dvi dienas į renginius „Jei ne aš, tai kas?“ rinkosi pulkas gamtos bičiulių- „Jievaro“ pagrindinės mokyklos moksleivių. Jie, padedami miško apsaugos specialistų Pauliaus Gedrimo ir Artūro Raudonio, dar kartą atkreipė dėmesį į mus supančią gamtą ir sutarė, kad tyras oras, švarus vanduo, derlinga žemė, gražūs miškai yra neįkainojama vertybė ir mūsų pačių gyvybės šaltinis.

gamtosaugine