Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      „Besibaigiant dar vieneriems mokslo metams, „Jievaro" pagrindinės mokyklos bendruomenė šauniausiems savo mokiniams dėkoja už mokymosi pažangą, už aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose, už pavyzdingą elgesį, už parodytas iniciatyvas, už įveiktas problemas.

Sveikinimai geros mokyklos šauniems moksleiviams!

 

soc1

Video

     Paskutinę pavasario dieną būrelis „Jievaro" pagrindinės mokyklos moksleivių dalyvavo savo socialinių partnerių - Viešosios įstaigos „Vilties erdvė" organizuotose varžybose. Jievariškiai kartu su varžybų šeimininkų bei „Merkelio Račkausko gimnazijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos komandų dalyviais išbandė save kai kuriose sporto rungtyse, bendravo su visais už aikštės ribų, džiaugėsi šaunia nuotaika, gera savijauta ir iškovotais apdovanojimais.

 

soc1

      „Kuo arčiau vasara, tuo dažniau kalbos sukasi apie atostogas. Vieniems jos kvepia gėlėmis ir uogomis, kitiems maga ledų prisikirsti iki soties, tretiems jos neatsiejamos nuo saulės, jūros ir ramybės. O kokios yra nerūpestingos vasaros dienos vaikams, „Jievaro" pagrindinės mokyklos mokiniai, prisidūkę pagal muziką su balionais, atskleidė savo piešiniuose popietėje „Mano svajonių atostogos".

 

soc1

      „Mažeikių „Jievaro" pagrindinė mokykla gegužės 27-ąją, po poros pandeminių pavasarių pertraukos, vėl surengė Atvirų durų dieną gyvai. Susitikime su tėvais, globėjais, būsimais moksleiviais, socialiniais partneriais iš Viešosios įstaigos „Vilties erdvė" ir kitais svečiais mokyklos administracija, mokytojai, mokiniai papasakojo apie priėmimo ir mokymosi galimybes, supažindino su mokslo ir poilsio erdvėmis, pristatė įdomiausias moksleivių veiklas, atsakė į visus rūpimus klausimus bei pristatė spalvingą meninę programą.

 

soc1

      „Pavasaris – metas, kai daug kam įdomu vėl iš naujo atrasti ir tyrinėti gamtą. Tad jievariškiai mielai prisidėjo prie respublikinio specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ekologinio-kūrybinio projekto „Sėklų istorijos" idėjos. Pradėjusi nuo domėjimosi, kaip ir kur saugomos sėklytės, kokių reikia sąlygų joms sudygti ir augalui augti, kaip jį prižiūrėti, „Jievaro" pagrindinės mokyklos bendruomenė ilgam įsitraukė į patyriminę veiklą. Jos metu moksleiviai, padedami pedagogų, išmoko žemės darbų, sėjo gėlių sėklas, stebėjo, kaip kalasi daigeliai, sekė jų augimą ant palangių, o, atšilus orams, juos jau atsakingai puoselėja mokyklos gėlynuose.

 

soc1