Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Besibaigiant dar vieneriems mokslo metams, „Jievaro" pagrindinės mokyklos bendruomenė šauniausiems savo mokiniams dėkoja už mokymosi pažangą, už aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose, už pavyzdingą elgesį, už parodytas iniciatyvas, už įveiktas problemas.

     

Sveikinimai geros mokyklos šauniems moksleiviams!

soc1

 

      „Jievaro" pagrindinės mokyklos bendruomenė, minėdama Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kaimyninės gimnazijos sporto aikštyne surengė sporto šventę „Mums gera augti Lietuvoje".

     Moksleiviai, siekdami pergalių estafetėse ir judriuosiuose žaidimuose, gerbdami savo varžovus ir oriai priimdami neišvengiamus pralaimėjimus, ne tik sportiškai pasitiko vasarą, bet ir stiprino bendrystę bei patyrė begalę gerų emocijų.

soc1

 

       Gegužės viduryje „Jievaro" pagrindinės mokyklos moksleiviai savo aplinkoje atrado naują ekologišką pramogą – basų kojų taką. Eidami šiuo sveikatingumo ir atsipalaidavimo gryname ore taku bei spygaudami iš netikėtumo jievariškiai pajuto skirtingų gamtinių medžiagų: akmenų, pušies ir eglės kankorėžių, medžio žievės, kaštonų- poveikį basoms pėdoms. O smagiausia yra tai, kad basakojų taku moksleiviai galės žengti ir įvairių pojūčių gamą patirti kada tik panorėję.

soc1

 

       Po kasdienių užduočių pamokose jievariškiai vis dažnesnes saulėtas popietes leidžia lauke – klausosi, uodžia, stebi gegužės grožį. O pievose, palaukėse, pamiškėse prisirinkę spalvotų žiedų ir juos atpažinę, mokinukai skirtingose erdvėse iš jų dėlioja gražiausius paveikslus.

soc1

 

       Kaip gera gyventi ir jausti šalia mamą, tėtį, sesę, brolį, senelius. Džiaugtis savo šeima, rodyti kasdienius gražius pavyzdžius, drauge darbuotis, leisti laisvalaikį ar švęsti šventes. O laikas nuo Motinos iki Tėvo dienos kiekvienam kaip tik ir primena šeimos vertę bei svarbą.

       Švęsdami Tarptautinę šeimos dieną, jievariškiai su didele meile ir pagarba savo šeimai piešė tuos, kurie yra arčiausiai jų, kuriuos jiems parinko likimas.

soc1