Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Turite šaunių pomėgių? Tada sekite antros SĮU klasės moksleivio Eriko Voverio, žaismingai šiltomis spalvomis ištapiusio „Jievaro“ pagrindinės mokyklos antrojo aukšto erdvę,  pavyzdžiu. Taip jis įgyvendino turbūt seniausią visų vaikų svajonę- piešti ant sienų.

DSC 00231

    Užgauliojimas, kabinėjimasis, žeminimas, erzinimas, tyčiojimasis vyksta pačiose įvairiausiose vietose, kur jauni žmonės susitinka ir bendrauja: kieme, namuose, mokykloje, internete. Taip patys moksleiviai apibūdino patyčias. Bet jos gali ir turi liautis! Jievariečiai prevencinėje paskaitoje „Mes prieš patyčias“ sutarė, kad mokykloje visi galės jaustis saugūs, gerbiami ir lygūs, kai ir kalbėsime apie patyčias, ir stengsimės užkirsti kelią tyčiniam, pasikartojančiam, agresyviam, žeminančiam bendraamžių ar suaugusiųjų elgesiui.

20190131 152448

      Skirtingiausios mozaikos iš plastikinių butelių kamštelių – malonus kūrybinis procesas ir puiki pramoga.  Tuo įsitikino jievariečiai, rinkdami, rūšiuodami pagal spalvas, skaičiuodami ir renginyje „Kamštelių ornamentai“ dėliodami mielus darbelius iš pigios ir niekam nebereikalingos medžiagos. Taip pat vaikai įsitikino, kad ornamentai iš kamštelių yra daugiau nei pramoga – naudodami juos daugiau nei vieną kartą, tausojame ir savo aplinką.

DSC 01121

    Tai šildama, tai šaldama keliauja per Lietuvą žiema. Mes mėgaujamės jos teikiamais malonumais, o štai miško gyvūnams dažnai būna visai striuka. „Jievaro“ pagrindinės mokyklos gamtininkų būrelio nariai, nutarę pagelbėti žvėreliams ir paukšteliams įveikti žiemos negandas, brisdami per pusnis, nešė jiems į Jonaičių mišką maisto atsargų: morkų, bulvių, kopūstų, burokų, obuolių, kruopų.

badas

      Ant kiekvieno žmogaus odos nuolat gyvena ir dauginasi įvairios bakterijos, virusai, grybeliai, kurių prisirenka liesdami durų rankenas, laiptų turėklus, dalydamiesi knygomis, rašikliais ir kitais bendro naudojimo daiktais, bendraudami su žmonėmis, glostydami gyvūnus. Renginyje „Sveikatos ABC: užkrečiamosios ligos“ jievariečiai sužinojo, kad šių ligų jie išvengs, jei laikysis asmens higienos, nesusitiks su segančiais žmonėmis, susirgę neis į mokyklą, vėdins patalpas, stiprins imunitetą.

ligos