Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

„Jievaro“ pagrindinės mokyklos mokinukai visą rudenį džiūgauja gavę europinę paramą vaisiais bei daržovėmis. Iki soties pasimėgavę jais šviežiais, jievariškiai vieną spalio dieną mokėsi virti gardžią ir sveiką košę ar kepti kvapnų ir iškart skanauti kviečiantį pyragą iš morkų.

 

 DSC0842

 

      Gražią spalio šeštadienio popietę „Jievaro“ pagrindinės mokyklos mokiniai, jų mamos ir auklėtojos prisijungė prie gražios akcijos „Nuo močiutės palangės“. Drauge su Mažeikių moterų LIONS klubo narėmis ir būriu miesto gyventojų jievariškiai Sakurų parke sodino snieguolių bei narcizų svogūnėlius, vaišinosi arbata bei koše ir smagiai tarpusavyje bendravo.

 

 DSC0842

 

      Įspūdžių pliūpsnį smalsūs mokinukai gali patirti ir visai netoli riedėję geltonuoju autobusiuku- užtenka užsukti į po atviru dangumi įkurtą Žemaičių muziejaus „Alka“ Žemaitijos kaimo ekspoziciją. Jos pamatyti ir susipažinti su stiklo dekoravimo paslaptimis, lavinti vaizduotės, patirti kūrybos, buvimo ir darbo kartu su profesionaliu menininku džiaugsmo į Telšius vyko „Jievaro“ pagrindinės mokyklos I specialiųjų įgūdžių ugdymo klasės, 6 ir 7 lavinimo klasių bei 10 klasės moksleiviai.

 

Stiklo

 

      „Jievaro“ 2 lavinimo klasės ir 2-4 klasių mokiniai vieną spalio popietę į savo klasę pasikvietė viešnių- mokyklos socialinę pedagogę Dainą ir mokykloje praktiką atliekančią studentę Aureliją. Renginuko „Voriukų rojus“ metu mokinukai ir viešnios kartu žiūrėjo animacinį filmuką, pynė voratinklį ir gamino voriukus.

 

 DSC0842

 

      „Jievaro“ pagrindinės mokyklos moksleiviai žvarboko spalio trečiadienio ryto pamokų turinį įvairino, savo akiratį plėtė, teigiamų emocijų sėmėsi erdvinio kino kupole. Kitokio kino seanso žiūrovai ant išgaubto ekrano 360° kampu perteikiamais vaizdais smalsiai pasižvalgė į dangaus kūnus, į gyvenimą po vandeniu ir „pasivažinėjo“ linksmaisiais kalneliais.

 DSC0842