Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Balandis – autizmo supratimo mėnuo. „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios akcijos ir taip priminti, kad vaikai, kurių kitoks aplinkos suvokimas, bendravimas, elgesys, yra ypatingi ir jiems itin reikalingas mūsų visų supratimas bei palaikymas. Kartu sodindami Supratimo medį galvojome apie jų ateitį - šiandien tuos vaikus vadiname lietaus vaikais, o ryt jie galbūt taps žinomais menininkais ar mokslininkais.

 MG 3496

 

      Švęsdami Pasaulinę Žemės dieną jaunieji „Jievaro“ pagrindinės mokyklos gamtos bičiuliai bendraminčius ragino paprastais kasdieniais darbais prisidėti prie viso pasaulio žmonių noro išsaugoti švarų orą, tyrą vandenį, derlingą žemę, įvairią gyvąją gamtą. O savo įsipareigojimus Žemei moksleiviai įamžino piešiniuose, kuriuos visi gali pamatyti ne tik mūsų puslapyje, bet ir svetainėse „Apkabinkime Žemę“ bei „Oranžinis kupranugaris“.

DSC 00901

      Tiek skirtingų spalvotų kojinių, kiek jų susirinko į vieną vietą kovo 21-ąją, „Jievaro“ pagrindinė mokykla tikrai dar nebuvo mačiusi. Mokiniai ir mokyklos darbuotojai, mūvėdami Dauno sindromo negalios simboliu tapusias skirtingas vienos poros kojines, išreiškė palaikymą ypatingiems vaikams, kurių kitoniškumą nulemia viena vienintelė chromosoma.

DSC 0028

      Regos sutrikimų turinčios mokinės Denisa ir Luknė sulaukė dovanos iš „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bičiulių Mažeikių moterų LIONS klubo. Jo narės A. Simanonienė ir D. Radvilienė mergaitėms įteikė 200 eurų įvairioms ugdymo priemonėms, palengvinsiančioms mokymąsi, įsigyti. Susitikime dalyvavę pedagogai ir moksleivių mamos labdarėms nuoširdžiai padėkojo už šiltą žodį, piniginę auką ir prasmingą veiklą.

DSC 0010 2

      „Jievaro“ pagrindinės mokyklos lavinimo ir pradinių specialiųjų klasių mokinukai dieną, kurios ir pavadinimas smagus- „Žaidimai moko“, dar kartą įsitikino, kad mokykloje galima ir kūrybingai dirbti, ir jaustis gerai. Tądien nuobodžiauti nė vienam nebuvo kada, nes interaktyvų senų ir šiuolaikinių žaislų pristatymą keitė nesudėtingų, bet patrauklių žaidimų iš antrinių žaliavų gamyba, o juos- liaudiški rateliai ir vaikų mėgstami stalo žaidimai.

JIE 00511