Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Prieš tris dešimtmečius Kovo 11-ąją Lietuva grįžo į pasaulio žemėlapius. Ypatingą  sukaktį, simbolizuojančią tautos laisvę, neblėstančią viltį, meilę tėvynei, minėjo ir „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė. Šventinėje popietėje ji praeitį ir dabartį sujungė gražiausiais posmais, apdovanojo geriausius savo moksleivius, kėlė vėliavėles ir dūko muilo burbuluose.

 

kovo11

      Užgavėnių antradienį persirengėliai „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje tokią netikusią žiemą: be sniego, varveklių, šaltuko, pūgų- triukšmingais žaidimais, trankiomis dainomis ir magiškais burtais vijo be gailesčio. O paskui, tikėdami, kad gamta tuoj pradės atgimti, vaišinosi blynais, apvaliais, šiltais ir geltonais kaip pavasario saulė.

 

Vasario 16

      Nuolat bendraudami su bendraklasiais, mokytojais ar auklėtojais mūsų mokyklos moksleiviai daug išmoksta, nes per pamokas jie atlieka savarankiškas bei grupines užduotis, dalyvauja popietinėse ir vakarinėse veiklose. Todėl visai natūralu, kad kyla ir įvairių bendravimo iššūkių. O kaip išmokti atpažinti, suvokti, įvardyti ir valdyti savo jausmus ir emocijas, kaip pasistengti, kad bendravimas teiktų daugiau teigiamų emocijų, popietėje „Emocijų pasaulis“ jievariškiams padėjo suprasti mokyklos psichologė.

 

Emociju

      Vasario viduryje „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė pažino ir šventė dvi datas: Lietuvos valstybingumo atkūrimą ir Mažeikių savivaldos šimtmetį. Šventiniame Vasario 16 osios renginyje moksleiviai, vertindami turimą laisvę, prisiminė turtingą šalies ir miesto praeitį, jaunatviškai originaliai draugams ir sau dovanojo geltonai žaliai raudoną dovaną improvizuotą, tautinį tapatumą atspindintį madų šou.

 

Vasario 16

      Artėjant Užgavėnių šėlsmui, „Jievaro“ pagrindinės mokyklos vyresniųjų lavinimo klasių moksleiviai tradicines vieno trečiadienio pamokas iškeitė
į viešnagę Plateliuose. Žemaitijos nacionalinio parko unikaliame Užgavėnių muziejuje jievariškiai susipažino su žiemos išvarymo ir žemės budinimo šventės linksmybėmis ir papročiais, tradiciniais jos valgiais, pamatė, kaip meistraujamos liaudiškos, savito grožio žemaitiškai vadinamos ličynos. O paskui mokinukai, iš nebereikalingų audinių atraižų pasidarę kaukes, po jomis pasislėpė ir nuotaikingai šoko žaismingus Užgavėnių šokius.

 

Plateliai