Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Nors už lango dažna diena- pilka, jievariškiai bent trumpam vis tiek ištrūksta į gryną orą. Geros nuotaikos bei naujų jėgų jie pasisėmė ir sportinių žaidimų popietėje senamiesčio parke. Čia energingų mokinukų komandos nenuobodžiavo, o mankštinosi, žaidė, pasivaikščiojo ar tiesiog smagiai pasibuvo kartu.

 

Advento vainiko pynimas

      1991-ųjų sausio 13-ąją skaudžių netekčių patyrę mūsų šalies žmonės drąsiai ir vieningai paliudijo, kad Lietuvos valstybė yra laisva.
      Prie pilietinių iniciatyvų „Atmintis gyva, nes liudija“ bei „Laisvės banga“ apgintai valstybės nepriklausomybei paminėti prisideda ir „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė. Ji žino, kokiomis aplinkybėmis Lietuva tapo tokia, kokia yra dabar, todėl kasmet atiduoda pagarbą kovojusiems už šalies nepriklausomybę ir džiaugiasi, kadgali augti, mokytis ir gyventi oriai.

Isvyka_prie_juros

Gruodis buvo gražus metas, kai nekantriai skaičiavome iki švenčių likusias dienas ir užsikrėtę gera nuotaika puošėme mokyklos erdves bei kruopščiai ruošėmės kalėdiniam renginiui. Tad nenuostabu, kad persirengę žaismingais pasakų personažais ir smagiai nusiteikę kartu sukūrėme džiaugsmo ir šilumos kupiną šventę „Kalėdų belaukiant“, kurioje šokome, dainavome, žaidėme, vieni kitiems dalinome širdį džiuginančius žodžius, o Kalėdų seneliui į ausį šnibždėjome savo norus.

Isvyka_prie_juros

      „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė džiaugiasi prasmingas labdarių tradicijas puoselėjančiais Klaipėdos UAB „Aros Marine“ darbuotojais ir nuoširdžiai dėkoja jiems už finansinę paramą mokinių labai mėgstamai pažintinei, edukacinei, kultūrinei veiklai.

Isvyka_prie_juros

      Jeigu ilgimės sniego ir žiemos, vadinasi, jau pats laikas ruošti klases ir namus šventėms. „Jievaro“ mokinukai, naudodami įvairiausias medžiagas ir puošybos elementus, savo erdvių gražinimą pradėjo nuo itin kūrybingo užsiėmimo- Advento vainikų pynimo. Juk jie, nupinti savomis rankomis, įgyja prasmę- čia supinami geriausios mintys, slapčiausios svajonės ir norai.

Advento vainiko pynimas