Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Jievariškiams patinka iškylos, o kasmet organizuojama išvyka prie Baltijos jūros pirmosiomis mokslo metų dienomis yra ypač laukiama ir visada smagi.  Monciškių paplūdimyje mokinukai kartu su pedagogais žaidė, statė smėlio pilis, mėgavosi puikiu oru ir šilta jūra, užkandžiavo. Dar dieną gyvenę vasaros prisiminimais, jievariškiai į įdomias pamokas ir kūrybingą popamokinę veiklą grįžo su jaunatvišku šurmuliu.

69445427 2718613851482151 4834489053225156608 n

Rugsėjis, sugrąžinęs mokinius iš vasaros atostogų, dovanojo gražiai prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Šiemet Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje rugsėjo 1-osios skambutis nuskambėjo jau 58-ąjį kartą, į klases susirinko 109 mokiniai, jiems žinių pasaulį padeda atrasti 15 mokytojų, 12 auklėtojų ir būrys kitų darbuotojų.

DSC 0024

      Tikslieji mokslai- įdomu ir reikalinga. Kad skaičiai yra svarbūs žmogaus gyvenime, „Jievaro“ moksleiviai įsitikino „Tiksliukų dienoje“ skaičiuodami asmeninius finansus, tyrinėdami mūsų pinigus eurus, susitikę su Šiaulių banko Mažeikių klientų aptarnavimo centro vadove Odeta Jasmontiene ir kūrybinėse dirbtuvėse taupę savo svajonei.

DSC 02191

„Jievaro“ mokiniai už dovanas dėkoja mūsų mokyklos draugei Jūratei Seiliuvienei.

DSC 0182

      Tikra vasara, grynas parko oras, judėjimas lauke – toks buvo dar vienas mokyklos bendruomenės birželio pusdienis. Jievariškius, aktyviai besimankštinusius, rungtyniavusius estafetėse, žaidusius tradicinius žemaitiškus žaidimus, išbandžiusius savo sportinius ir kūrybinius gebėjimus, šventėje „Sportuokime ir žaiskime“ džiugino ir smagiai kaitri saulė, ir šauni nuotaika bei gera savijauta, ir nepastebimai pralėkęs laikas.

DSC 00221