Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Renginiai

Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje vykę renginiai

      Kol Mažeikių rajone dar yra tokių žmonių, kurie tebegalvoja, kad jų sofos, rašomieji stalai, balkonų rėmai, padangos ar panašios buitinės atliekos yra įdomios kiškiams, lapėms ir kitiems miško gyventojams, tol jievariškiai nusiteikę talkinti VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio Mažeikių girininkijos specialistams. Tad, antrąjį lapkričio trečiadienį moksleiviai, pasidalinę pirštinėmis, šiukšlių maišais, vėl būriu išgužėjo gelbėti Falsbergo miško. Čia surinkę sunkiai įsivaizduojamą galybę visokio šlamšto „Jievaro“ pagrindinės mokyklos jaunieji gamtos mylėtojai nuoširdžiai pasistengė, kad šis miškas Reivyčių apylinkėse bent jau kurį laiką būtų švaresnis ir gražesnis. Beje, nelengvai dirbę talkininkai mažeikiškiams siunčia žinią - mylėkite, tausokite ir puoselėkite savo aplinką bei sveikatą!

 

 

soc1

      Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamtos spalvų grožis visus jaudina ir žadina kūrybiškumą. Tai metas, kai pasitelkus fantaziją, galima sukurti žavingiausias, spalvingiausias rudenines kompozicijas, stiprinti vaikų kūrybines galias ir norą kurti.

Nuoširdžiai dėkojame virtualios parodos “Rudens lapų šokis” projekto dalyviams už kūrybiškumą, kruopštumą, jausmingumą, kuris atsispindėjo pateiktuose kūrybiniuose darbuose, bei už bendrystę, norą kartu dalyvauti kūrybiniame procese.

 

Parodos koordinatorės:

Mažeikių “Jievaro” pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė Edita Siniauskienė, vyr. mokytojos Lina Gerikienė ir Alma Raudonienė.VIDEO

 

 

soc1

      „Jievaro“ pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai rudens viduryje prisijungė prie navigacija ir koordinačių principu paremto lobių paieškos žaidimo Geocaching, padedančio susipažinti su artimiausia aplinka ir atkreipti dėmesį į smulkias detales. Jievariškiai lobių ieškotojai, išmokę naudotis pateiktu planu, kompasu, koordinatėmis bei užuominomis, mokyklos sodelyje ir senamiesčio parke aptiko keletą slaptų laimikių. O surinkę visas lobio dalis, Jaunieji miško bičiuliai sužinojo, kad iš rastų sėklyčių patys užsiaugins savo vaistinės agurklės, japoninių bastučių, sėjamosios pipirnės, skrotelinių ir garbanotųjų kopūstų mikromišką. VIDEO

 

soc1

      „Jievaro" pagrindinės mokyklos moksleiviai, padedami suaugusiųjų, yra smalsūs savo aplinkos tyrinėtojai, kūrybingai išbandantys netikėčiausias idėjas. Saulėtomis dienomis prisirinkę gėlių, sodo, daržo gėrybių ir visokių gamtos grožybių, spaliui įpusėjus jievariškiai klasėse kūrė spalvotas ir rudeniu kvepiančias kompozicijas parodai „Spalvinga rudenėlio kraitė“.

 

soc1

      Tarptautinę mokytojų dieną Mažeikių LIONS klubo narės kartu su klubo prezidente Donata Juozaitiene bei viceprezidente Ona Bučiene apsilankė „Jievaro" pagrindinėje mokykloje ir šiltai pasveikino jos pedagogus profesinės šventės proga. Ne vienerius metus mokyklos bendruomenės veiklai geraširdiškai dėmesį rodančios, labdaros ir švietėjiškuose projektuose aktyviai dalyvaujančios klubo narės su jievariškiais tądien pasirašė ir socialinės partnerystės sutartį. „Jievaro" pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai džiaugiasi draugyste su Mažeikių LIONS klubo moterimis!

 

soc1