1. |
Daiva Bigailienė |
Lavinimo klasės mokytoja, logopedė, lietuvių kalbos mokytoja |
Vyr spec. pedagogė |
6, 8 lavinimo klasė |
2. |
Janina Bizienė |
Auklėtoja |
Vyr.spec. pedagogė |
|
3. |
Edita Buračienė |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, logopedas |
II vadybinė kategorija, vyr. spec. pedagogė |
|
4. |
Vilma Bušmienė |
Dailės ir technologijų mokytoja, auklėtoja |
Vyr. spec. pedagogė |
I-III SĮUK |
5. |
Inga Bareikienė |
Psichologė |
III kategorija |
|
6. |
Rita Duliebienė |
Auklėtoja, želdinių dizaino mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
|
7. |
Stefa Juraškienė |
Auklėtoja, lietuvių kalbos, istorijos mokytoja |
Vyr.spec. pedagogė |
8 specialioji klasė |
8. |
Rasa Kalinauskienė |
Lavinimo klasės mokytoja, rusų k. mokytoja, logopedė |
Vyr. spec. pedagogė |
5 lavinimo klasė |
9. |
Raimonda Strikauskienė |
Muzikos mokytoja |
Mokytoja - metodininkė |
|
10. |
Vyda Kontrimienė |
Auklėtoja, lavinimo klasės mokytoja |
Vyr.spec. pedagogė |
3, 5 lavinimo klasė |
11. |
Audronė Neniškytė |
Logopedė |
Spec. pedagogė - metodininkė, Logopedė |
|
12. |
Vilma Kulevičienė |
Gydomosios kūno kultūros,fizinio ugdymo mokytoja, auklėtoja |
Vyr. spec. pedagogė |
9-10 specialioji klasė |
13. |
Alma Raudonienė |
Lavinimo klasės mokytoja, anglų kalbos mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
7 lavinimo klasė |
14. |
Dalia Rimgailienė |
Auklėtoja, lavinimo klasės mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
10 lavinimo klasė |
15. |
Valentinas Semčenko |
Biologijos, fizinio ugdymo mokytojas, auklėtojas |
II vadybinė kategorija, vyr. spec. pedagogas |
|
16. |
Edita Siniauskienė |
SĮUK klasės mokytoja, logopedė |
Spec. pedagogė - metodininkė |
I-III SĮUK |
17. |
Edita Šeputienė |
Auklėtoja |
Vyr. spec. pedagogė |
|
18. |
Kristina Šarkienė |
Auklėtoja, lavinimo klasės mokytoja, buities kultūros mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
9 lavinimo klasė |
19. |
Birutė Jurkuvienė |
Mokymas namuose, lavinimo klasės mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
2-4 lavinimo klasė |
20. |
Rasa Jurkienė |
Tiflopedagogė |
Tiflopedagogė Metodininkė |
|
21. |
Jūratė Varanauskienė |
Auklėtoja, lavinimo klasės mokytoja |
Vyr. spec.pedagogė |
1, 3 lavinimo klasė |
22. |
Asta Vaitkuvienė |
Auklėtoja, matematikos, ekonomikos, ugdymo karjerai mokytoja |
Vyr.spec. pedagogė |
|
23. |
Danutė Vitkauskaitė |
Judesio ir padėties korekcijos pedagogė |
Vyr. spec. pedagogė |
|
24. |
Laima Žubikienė |
Klasių kuratorė, auklėtoja, matematikos mokytoja |
Vyr. spec. pedagogė |
|
25. |
Romas Jakučionis |
Technologijų mokytojas, auklėtojas |
Vyr. spec. pedagogas |
5, 7 specialioji klasė |
26. |
Zina Valienė |
Auklėtoja |
Mokytoja |
|
27. |
Audronė Varapnickienė |
Auklėtoja |
Mokytoja |
|
28. |
Lina Gerikienė |
Pradinių klasių mokytoja |
Vyr. spec. pedagogas |
1-4 specialioji klasė |
29. |
Giedrė Kontutienė |
Logopedė |
Vyr. Spec. pedagogė - metodininkė |
|
30. |
Daina Jakučionienė |
Socialinė pedagogė, geografijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja |
Mokytoja, vyr. socialinė pedagogė |
|
31. |
Vytautas Dvaržeckis |
Tikybos mokytojas |
Mokytojas |
|
32. |
Renata Lupeikienė |
Psichologė |
Ketvirta kategorija |
|
33. |
Rasa Armonienė |
auklėtoja |
Mokytoja |
|
34. |
Asta Ligeikienė |
auklėtoja |
Mokytoja |
|
35. |
Daiva Kasčiūnienė |
Lietuvių k. mokytoja, auklėtoja |
Mokytoja |
|