Naršyklė nepalaiko JavaScript!

Mokykla

Birželio mėnesio veiklos planas

  1.          Stendinis pranešimas,,Būk saugus vasarą''
  2.          Paskaita,,Būk saugus vasarą''
  3.          Paskaita,, Būk saugus vandenyje''

 

    Galimybę mokytis modernioje aplinkoje, kurioje nebepasigendama nei kreidos, nei tradicinės juodos lentos, turi jau ir „Jievaro“ pagrindinės mokyklos moksleiviai. Jie išmaniosiose klasėse jaučiasi puikiai, nes kūrybingam vaikų tobulėjimui jose yra į vieną tinklą susieti planšetiniai kompiuteriai ir išmanioji lenta, speciali programinė įranga ir elektroninis mokymosi turinys.
    Dirbdami su naujomis, daugiau galimybių turinčiomis technologijomis, pedagogai naudoja jau sukurtas edukacines programėles, EDUKA sistemos elektroninius vadovėlius ir užduotis, kuria savo pamokas ir užduotis, pasitelkdami SMART programą, atlieka EMA pratybas. O didžiausi tokios klasės privalumai – galimybė matyti, girdėti, liesti, aktyviai veikti, stebėti atliekamas užduotis, organizuoti individualų mokymąsi ir darbą grupėse, ugdyti mokinių skaitmeninius įgūdžius.
    Anot pedagogų, šiuolaikinės interaktyvios technologijos mokymosi procesą daro patrauklesnį ir kūrybiškesnį, padeda sudominti ir įtraukti mokinius į pamoką. Modernios technologijos yra puiki priemonė mokyti ir mokytis.

DSC 00101

Mokykloje dirba sveikatos priežiūros specialistė: Astutė Balsienė

geroves komisija

Pokategorės